Temat: [Transit 2006-2014] Wykrzyknik w zębatce na żółto. 2.4TDCI
View Single Post
Stary 28-02-2024, 09:32   #64
wojtekjanus
FORD|AUTHORIZED
 
Avatar wojtekjanus
 
Imię: Wojciech
Zarejestrowany: 02-09-2008
Skąd: Warszawa
Model: Transit
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 13,986
Domyślnie Odp: Wykrzyknik w zębatce na żółto. 2.4TDCI

Dzięki Bogu...

Cytat:
Napisał marek230482 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
(bo dalej było źle więc szukałem gdzie popadnie rozwiązania) dobrą pompę (rzekomo) zdecydowałem się zregenerować. To był drugi błąd. Ponieważ regeneracja była przeprowadzona wadliwie.
Ja tylko mam pytanie - czy ten zakład który polecałem (Lublin) schrzanił robotę?

Przejrzałem wątek jeszcze raz - kilka razy pisałem o"regeneracjach" Denso...

Cytat:
Napisał wojtekjanus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie wiem jak teraz wygląda sytuacja z częściami do armatury Denso, ale było fatalnie, producent nie dostarczał prawie żadnych części na serwis naprawczy. To nie Delphi, gdzie wszystko jest...


Denso były "regenerowane" na zasadzie przepłukania w myjce ultradźwiękowej i koniec. Czasem pomogło, jeśli były zabrudzone, ale najczęściej nie, bo były po prostu wypracowane.


W praktyce trzeba było - aby mieć 100% pewności naprawy układu paliwowego - kupować nowe wtryskiwacze. Podobnie z pompą..
__________________
Zgredzik

Ostatnio edytowane przez wojtekjanus ; 28-02-2024 o 09:46
wojtekjanus jest offline   Odpowiedź z Cytatem