View Single Post
Stary 28-07-2011, 08:39   #42
dawid
ford::average
 
Zarejestrowany: 22-12-2008
Skąd: Grudziądz
Model: Mondeo MK4
Silnik: 1.6 Ecoboost
Rocznik: 2014
Postów: 180
Domyślnie Odp: Wybór nowego benzyniaka (chyba 2,0)

Cytat:
Napisał kopydleusz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Choć jeden mądrze napisał...

Dopóki sam nie przejedziesz się wszystkimi branymi pod uwagę autami, nie będziesz wiedział, czego potrzebujesz. Zdawanie się na opinię innych, zwłaszcza gdy twierdzą oni, że 1.8 TDCI jest ok, zdaje się nie mieć najmniejszego sensu.

Dlaczego tak uważam? Jeżdżę 2.0 TDCI, jako zastępstwo dostałem 1.8 TDCI i mało brakowało, a wypiłowałbym w podłodze dziurę, coby nogami pomóc przy ruszaniu/wyprzedzaniu - moje to nie super rakieta, ale ten zastępczy to już koszmar.

Właśnie dlatego uważam, że każdy powinien sprawdzić dany silnik przed zakupem, a nie pytać innych, gdyż każdy chwali to, co ma (nawet jeśli wie, że nie ma co chwalić).

(Znając życie, spodziewam się ostrej krytyki ze strony posiadaczy smerfastycznego silnika 1.8 TDCI, który pewnie szybciej jeździ niż niejeden 2.2 TDCI) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Widze ze sie rozwineła niezła burza, a zaczelo sie tak niewinnie od silnikow benzynowych.
mi 1.8 TDCI wystarcza a 2.0 TDCI chodzi o wiele lepiej i nie zamierzam tego negowac Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.).
Co do 2.0TDCI to ten sam silnik jest w Citroenie C4 Picasso ktory chcialem kupic, jezdzilem tym citroenem i naprawde silnik fajnie pracowal i jezdzil. Jednak jezdze 1.8TDCI i jakos nie mam powodu do narzekan.

A słowa krytyki pozostawiam innym użytkownikom tego forum Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.))
Dziekuje za uwagę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.))
dawid jest offline   Odpowiedź z Cytatem