Temat: [Mondeo 2007-2014] turbo - regeneracja używka czy nówka
View Single Post
Stary 01-10-2017, 09:26   #12
Michał82
FCP member
 
Avatar Michał82
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 09-02-2011
Skąd: Lublin, Piaski
Model: Ford S-max
Silnik: 2.0 TDCi 140 KM
Rocznik: 2013
Postów: 85
Domyślnie Odp: turbo - regeneracja używka czy nówka

Cytat:
Napisał czarny145 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
nie chcą starej, nawiasem mówiąc 1.8 tdci to dość wiekowa kontstrukcja, mialem kiedy focusa 1.8 tddi i naprawde ten silnik oprócz wtrysku, turbiny niczym sie nie rożni. WIec cena 2 tyś za turbine to i tak uwazam za dość dużą.

Szukałem na innych serwisach i mają podobne ceny nowych turbin. Na portalach zagranicznych mozna kupic za 450 euro nową również

Bump: ile wyszła Twoja cena za regenracje w mk3 i jakie miales objawy ze robiles regenracje. Ile km masz już przejechane po regeneracji
Wchodził mi w tryb awaryjny, tj. wyłączał się silnik w czasie jazdy jak mu przycisnąłem na trasie powyżej 4 biegu. Poza tym turbo wydawało dziwny dźwięk- buczenie jak w bombowcu [emoji16] Sama regeneracja, bez kosztów wyjęcia i włożenia przez mechanika, wyniosła równo 1 tys., regenerowałem przy 270 tys. km., w tej chwili mam nalatane prawie 330 tys. km. U mnie od nowości samochodu nic nie było ruszane - kupiłem go w 2010 przy przebiegu 184tys. km., poleasingowy z banku od 1 właściciela w Polsce. 3 lata był spokój, tylko przeglądy. Potem po kolei - w 2014 roku poszło turbo, w kolejnym wtryski i komplet sprzęgła. Z tego, co ogarnąłem zawieszenie, oprócz sprężyn z przodu, które wymieniłem i łączników stabilizatora przód/ tył, mam fabryczne. Także mała skarbonka od jakichś 3-4 lat się zaczęła[emoji6]

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka
__________________







Michał82 jest offline   Odpowiedź z Cytatem