View Single Post
Stary 23-03-2013, 09:17   #20
zaksiu1985
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 18-03-2013
Model: honda accord
Silnik: benzyna
Rocznik: 2003
Postów: 289
Domyślnie Odp: Samoadaptacja czy kodowanie wtryskiwaczy po regeneracji (tdci)

Witam
Zajmuje się naprawą wtryskiwaczy CR (tych co sie da zrobic oczywiscie ze względów uwarunkowań techniczych).

Jeśli byliby panstwo zainteresowani informacją jakie zaworki, rozpylacze i tak dalej, lub zakupem samych zaworków to chętnie pomoge.

Tylko i wyłacznie NOWE ORYGINALNE zaworki produkowane we FRANCJI.

Chętnie również doradze co robić, co wymieniać itd.

Ze względów pracy będe dostępby na forum w godzinach wieczornych czyli od 21 w góre.
e-mail: serwis.az@wp.pl

Witam ponownie
Zostałem nie co żle zrozumiany.
Jeżeli mechanik jest kumaty i wie co robić czyli całe życie robi diesle a nie tak ze robił benzyne i teraz zaczyna robić diesle bo poprostu benzyna w stosunku ropniaka jest nie zawodna i nie ma co robić to sobie poradzi z tym problemem w ciągu godziny tak jak pisałem. Czyli odpalasz samochód zostawiasz go na godzine pykającego sobie i co jakieś 10 min dajesz ostro po gazie (nie ma tu mowy o jezdzie po prostu wstawiasz jedną nogę na gaz a drugą masz na ziemi).

To co ty piszesz o tych 250km to jest 100% prawda ale w momencie gdy sie nie wie, nie umie lub nie chce zrobić to tak jak pisałem.

Jezeli chodzi o zmiankę ze strony castrolu. To mam jedną odpowiedz na to a własciewi dwie.
Pierwsza to bla bla bla.
Druga to natomiast że w polsce podobno nie ma złej jakości paliwa.

Acha i jeszcze tak zwana mapa, tekst dobry i prawdziwy jezeli samochód ma może max rok , prejechane 10tys km i to na niemieckim paliwie.
Pamiętajcie teoria jest piękna ale niestety w polsce mało ma wspólnego z życiem.

Pozdrawiam
zaksiu1985 jest offline   Odpowiedź z Cytatem