View Single Post
Stary 10-08-2013, 09:55   #9
Hercus1
ford::amateur
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 29-07-2013
Model: Focus MKI / Mondeo MKIV
Silnik: 1.8TDCI/ 2.0TDCI
Rocznik: 2004/2012
Postów: 0
Domyślnie Odp: Focus MK2 czy Skoda?

W sumie się zgodzę i gdzieś podświadomie biorę to pod uwagę, ale w tym miejscu dochodzi do głosu warunek, którego na ten moment nie przeskoczę... kratka. W zasadzie chyba nie widziałem auta z kratką w benzynie, a nie uśmiecha mi się więcej oddawać naszemu kochanemu rządowi VATu od tak... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. wolę go przenieść w kupno auta... bo w zasadzie jeździć mam czym i gdyby nie to, że od osobówek nie można VATu odliczyć, to bym się pewnie nie decydował (narazie) na takie kroki... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W kwestii awaryjności... w zasadzie nikt nie jest w stanie przewidzieć co się stanie. Miałem Octavię gdzie <100kkm padła turbina w 1.9TDI, więc nawet te mniej awaryjne się psują.. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. nie przewiduję jednak wielkich przebiegów (15-20kkm/rok) więc myślę, że ewentualne usterki będą jednorazowe... tzn. jak już będę musiał coś wymienić to prędzej auto się zestarzeje niż kolejny raz coś padnie... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

PS. Za fordem przemawia jeszcze możliwość wykupienia GW12 -choćby na pierwszy rok/2lata zanim tak naprawdę pozna się auto i jego faktyczny stan zużycia. A co do cen to faktycznie, aż taka różnica? Podpowie ktoś jaki jest np. koszt standardowych przeglądów i obsługi?
Hercus1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem