Temat: [Focus 1998-2004] Brak ABS-u
View Single Post
Stary 01-11-2010, 05:59   #1
pucek-84
ford::beginner
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 28-08-2006
Skąd: Bytom Odrzański
Model: Focus
Silnik: 1.8 TDDI
Rocznik: 2001
Postów: 34
Domyślnie Brak ABS-u

Witam wszystkich.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Piszę, ponieważ borykam się z pewnym problemem a mianowicie brakiem ABS-u.
Sprawa wygląda następująco posiadam Forda Focusa 1.8TDDI z 2001r. od niedawna zostałem jego posiadaczem, zauważyłem że ani nie świeci się kontrolka od abs-u (nawet przy przekręcaniu kluczyka ), ani nie ma go przy hamowaniu. Wszystkie bezpieczniki sprawdzone ( wszystko OK ) a nawet sprawdzona i wymieniona na wszelki wielki żarówka która podświetla kontrolkę od ABS-u. U znajomego elektryka podpiąłem Foczke do kompa co się okazało że czujnik od strony kierowcy w przednim kole jest walnięty, a więc sprawdziłem owy czujnik i strasznie był zaśniedziały a wiec wyczyściłem. W dalszym ciągu abs-u brak i kontrolka nadal nie świeci.
Poszukałem na forum dość sporo na temat abs-u i niestety nic nie znalazłem. Jeżeli ktoś posiada jakieś ciekawe sugestie związane z tematem z chęcią je przerobie tym bardziej że zima się zbliżaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Pozdrawiam
pucek-84 jest offline   Odpowiedź z Cytatem