Temat: [Galaxy 2000-2006] Światła do jazdy dziennej - montaż
View Single Post
Stary 04-06-2009, 14:07   #10
Grzaniec
ford::advanced
 
Avatar Grzaniec
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 28-03-2009
Skąd: Ciechanów
Model: Ford Galaxy MK2
Silnik: 2.3 noPb
Rocznik: 2001
Postów: 365
Domyślnie Odp: światła do jazdy dziennej - montaż

A co przyświecało producentom luksusowych aut, by wyposażyć je w aluminiowe felgi, tv, navi i inne potrzebne lub mniej gadżety?Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. A dlaczego jedne auta mają regulowane podświetlenie zegarów, w innych da się całkowicie wyłaczyć to podświetlenie a reszta ma świeci albo nie świeci? Dlaczego są auta wyposażone w światła przecimgłowe a są też takie, które mają tylko mijania? Rozumiesz analogię, czy mam jeszcze mnożyć podobne zapytania? Nie twierdzę, że jest to zbędna instalacja - jednak wg mnie nie ma uzasadnienia, oprócz zadowolenia twórcy czy też właściciela dziennych świateł w swoim aucieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Gdyby fabryka wyposażyła Galaxa w takie światła - oczywiście bym ich używał, jednak skoro ich nie ma (wiem, za sprawą księgowych zapewne:d) to nie widzę sensu ich dokładać, bo nie przyniesie to żadnych wymiernych efektów - darujcie sobie o oszczędzaniu żarówek, akumulatora czy też paliwa, bo to tak jakby ktoś chciał oszczędzać paliwo i nie otwierał okien czy szyberdachu, gdy ma to ochotęGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. (a wtedy przecież też auto spali więcej...tylko ile jest "to więcej".

Podsumowując - bo nie chce mi się z nikim prowadzić dyskusji o wyższości Swiąt Wielkiej Nocy nad Bożym Narodzeniem:d - dzięki za próbe wyjaśnienia, po co to montujecie - ale żaden argument mnie nie przekonał. Jednak wątek nie jest o tym, czy ma to sens, więc ja już zmykam do jamkiGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i nie będę odbiegał od tematu<OK>

EDIT: Jeżeli ktoś poda receptę na takie przerobienie świateł, by dzienne były zintegrowane z reflektorami (jak we swpomnianych szwedzkich konstrukcjach) to chylę czoła - przynajmniej nie będzie doczepionych na siłę światełek (warunek - ma być zgodne z przepisamiGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.).

Wiem, że modne są ostatnio diodowe lampki do jazdy dziennej, za sprawą modeli audi - ale dla mnie doczepianie tego typu oświetlenia do innych aut, to jak krzyk "nie mam audi, ale jestem nim zachwycony. Będę miał chociaż podobne światełkaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum."

Ostatnio edytowane przez Grzaniec ; 04-06-2009 o 14:11
Grzaniec jest offline