View Single Post
Stary 22-05-2011, 22:56   #90
INVERTER
ford::advanced
 
Avatar INVERTER
 
Zarejestrowany: 25-08-2010
Skąd: Alfreton UK
Model: Mondeo Mk3 Ghia X Black Panther
Silnik: 2.0 TDCI 130 euro3
Rocznik: styczen 2004
Postów: 352
Domyślnie Odp: Re: Odp: Re: Odp: 2.0/2.2 tdci - projekt Biturbo/turbo compound

Cytat:
Napisał Rijndael Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Niestety INVERTERKU, ale jest dokładnie odwrotnie. Jak ktoś się nie zna to zadowala się tym, że auto jakoś jedzie i nic więcej go nie interesuje. Diesel dużo wybacza, bo nie wymaga idealnych proporcji mieszanki, więc jakoś Ci to działa, gdybyś wziął się za tuning benzyny za pomocą swoich metod to pierwszy Twój post miałby zapewne tytuł "dlaczego popłyneły mi tłoki".
Nie zasmiecaj mi tematu wylewaniem swojej wiedzy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. nie ze niemasz racji ale to oczym piszesz to dosc oczywiste i nic nie wnosi, przynajmniej jesli chodzi o mnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Akurat od zbyt bogatej mieszanki tloki by mi nie poplynely Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ja naszczescie nie musze zdrabniac twojego nica zeby poczuc sie lepiej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. wstyt, wstyt, dorosly czlowiek a zagrywki z przeczkola Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Niemasz pojecia ile trzeba bylo czasu zeby te wtryski chcialy wspulpracowac z ECU, zeby to sie nie wieszalo itd. Tylko klikasz w te klawisze i klikasz, wez sie za cos wlasnego pozytecznego lepiej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
INVERTER jest offline   Odpowiedź z Cytatem