Temat: [Mondeo 2007-2014] Lista ewentualnych usterek
View Single Post
Stary 31-03-2011, 20:51   #2124
trtami
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 30-06-2008
Skąd: Kielce
Model: Ford Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI, 140KM
Rocznik: 2007
Postów: 372
Domyślnie Odp: Nowe Mondeo - lista ewentualnych usterek

Cytat:
Napisał azet Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
nie wiem - zaskoczyłem pana w nowo otwartym serwisie ,czy tak naprawde jest ? byłem ,zajrzałem i tak od niechcenia zadałem pytanie- panie a jak mi gdzieś w drodze coś z pilotem zacznie szwankować, jak wymienia sie bateryjkę" i mu pokazuję kluczyk do stacyjki,na co on-" nie wolno mi udzielać takich informacji ,jak przyjedzie pan do serwisu wymienimy " nie dodał - gratis .... hmmmm sposób wymiany beteryjki w kluczyku do mojego samochodu jest tajemnicą dla właściciela,czyli dla mnie ?
Nie to żebym się czepiał, ale obiektywnie poatrząc to niby czemu gość z serwisu miałby Ci udzielać informacji jak się wymiania baterię w kluczyku ?
W sumie "Kowalski" mógłby zapytać jak się wymienia koło dwumasowe albo sprzegło i co ? koleś z serwisu miałby mu to tłumaczyć - a może jeszcze go nauczyć i pokazać i nadodatek za free.
Ja ostatnio wymieniałem w serwisie baterią i mnie 50 zeta skasowali (bateria 30zł + 20zł wymiana)

Poniżej link do tematu bateria+ kluczyk:

http://forum.fordclubpolska.org/show...teria+kluczyku
__________________
Ford mondeo hatchback 2.0 TDCI Titanium X
IVDC, 18'', ??-Xenony, 6CD, Bluetooth, VOICE command,

Ostatnio edytowane przez trtami ; 31-03-2011 o 20:54
trtami jest offline   Odpowiedź z Cytatem