View Single Post
Stary 22-05-2011, 22:18   #88
INVERTER
ford::advanced
 
Avatar INVERTER
 
Zarejestrowany: 25-08-2010
Skąd: Alfreton UK
Model: Mondeo Mk3 Ghia X Black Panther
Silnik: 2.0 TDCI 130 euro3
Rocznik: styczen 2004
Postów: 352
Domyślnie Odp: Re: Odp: 2.0/2.2 tdci - projekt Biturbo/turbo compound

Dla kogos kto sie na tym niezna az tak jak ja pewnie i jest to glupota Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. wtryski sa celowo dobrane pod katem wspulpracy z ori softem , i wiez mi ze robia to bezpieczniej niz jakakolwiek modyfikacja softu o podobnej mocy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. A cena... Hymmm .... jak ktos ma wtryski na umarciu to czemu nie zapodac sobie mocniejszych i cieszyc sie odrazu leprzymi osiagami. Pozatym zloic dupsko jakiemus pseldo ST 220 jest warte kazdej sumyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Mam je wstawione od piatku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Nie, jescze nie sprawdzalem na hamowni. Mam jeszcze pare pierdulek do dopieszczenia, nie spieszy mi sie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wrazenia z jazdy niesamowite, i dzwiek silnika/wydechu sie zmienil na bardziej basowy.
__________________

Ostatnio edytowane przez INVERTER ; 22-05-2011 o 22:30
INVERTER jest offline   Odpowiedź z Cytatem