Temat: [Mondeo 2000-2007] Brak biegów (dwumasa???)
View Single Post
Stary 05-06-2012, 05:45   #9
Mateoo
ford::average
 
Imię: Mateusz
Zarejestrowany: 24-08-2011
Skąd: z Polski ;)
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 133
Domyślnie Odp: Brak biegów (dwumasa???)

No to ja też tak miałem u siebie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Nic nie wymieniałem (oprócz oringu tegoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.), i jak to mówią, nie ruszaj ****a jak nie śmierdzi. tą część co siedzi w kole wybij z przegubu i będziesz miał dwie części i później załóż jakiś ciasny oring i delikatnie to złóż i powinno być git Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jak odzielisz zewnętrzny od półośki to będziesz miał coś takiego:

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

tu z hondy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ale kij tam. Na półośce będziesz miał taki rowek. Tutaj zaznaczyłem 1 albo 2. I w tym rowku masz oring. Mi się on cały schował do rowka i półośka po tych zębach wjeżdżała na maxa do zewnętrznego i nic nie łapało. I to samo u Ciebie tak jak piszesz. Jak zrobisz daj znać, pozdro ! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg DSC09143.jpg (49.5 KB, 15 wyświetleń)
Mateoo jest offline   Odpowiedź z Cytatem