Temat: [Mondeo 2007-2014] zerwany pasek rozrzadu
View Single Post
Stary 22-06-2012, 20:34   #14
misiekxyz
ford::advanced
 
Avatar misiekxyz
 
Zarejestrowany: 24-01-2008
Model: BMW F30
Silnik: DIESEL 184 KM
Rocznik: MŁODY
Postów: 216
Domyślnie Odp: zerwany pasek rozrzadu

Cytat:
Napisał nokitel Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jeżeli auto ma pełną historię nie do podważenia to dla mnie dziwne jest jeżeli pasek który diler przewiduje na 200tyś zrywa się wcześniej. Ja osobiście zapytał bym się w Fordzie jak to oni wytłumaczą i ustosunkują się. Mój ma 170tyś i wczoraj w ASO rozmawiałem o wymianie rozrządu i pompy wody i usłyszałem : Przed upływem 200tyś nie ma potrzeby zaglądania tam i jakiejkolwiek wymiany.
Może i tak ale..........jak się wcześniej pasek zerwie to Ty będziesz miał ból. Ja bym na Twoim miejscu zaczął myśleć o wymianie. Najlepiej zadzwoń do kilku serwisów Forda (nawet w innym mieście) i zapytaj się co ile? i jak radzą?
Jak ja dzwoniłem to każdy mówił co innego ;/ Jedni - rozrząd z pompą wody, drudzy sam rorząd. Ceny też były różne.
Ja w końcu wymieniłem dla swiętego pokoju cały w komplecie. Ja mam akurat automat. Wg. etis wymiana co 100000 a manual co 200000. Silnik ten sam a inny interwał. Gdybym się tym nie zaiteresował to nie wiadomo jakby się skończyło. Serwisy mówiły co 200000......
misiekxyz jest offline   Odpowiedź z Cytatem