View Single Post
Stary 24-05-2011, 01:45   #103
Rijndael
ford::professional
 
Zarejestrowany: 24-04-2008
Skąd: Warszawa
Model: -
Silnik: -
Rocznik: -
Postów: 1,175
Domyślnie Re: Odp: 2.0/2.2 tdci - projekt Biturbo/turbo compound

Cytat:
Napisał INVERTER Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ludzie bez wlasnych sukcesow zawsze odbierajam sukces innych jak wlasna poraszke i musza sie jakos pocieszyc. A nic ich tak nie pociesza jak umiejszanie sukcesu innym :roll
Daruj sobie tego typu komentarze, jak zwykle nie potrafisz dyskutować merytorycznie tylko wyjeżdżasz z przedszkolnymi wycieczkami osobistymi z błędami ortograficznymi w co drugim słowie. Riposty w stylu "nie znasz się", "ja wiem lepiej, ale nie chce mi się tłumaczyć" czy jakieś pseudo psychoanalizy są typowe dla osób, które nie mają zbyt wiele do powiedzenia na dany temat. Mnie dyskusja na tym poziomie nie interesuje i nie dam się w nią wciągnąć. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

To, że (jak mówisz) udało Ci się zrobić wtryski o większej wydajności to jedno (i to dobrze), to że piszesz, jakoby nadawały się do zastosowania w każdym TDCI ot tak, bez strojenia to drugie i jest to po prostu nieprawda (i to źle).
Rijndael jest offline   Odpowiedź z Cytatem