View Single Post
Stary 23-04-2011, 21:18   #14
skuż
ford::beginner
 
Avatar skuż
 
Zarejestrowany: 29-10-2009
Skąd: przylep
Model: Ford focus II sport
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2005
Postów: 13
Domyślnie Odp: MK3 Lakierowanie tylnego błotnika w ASO

Cytat:
Napisał WolfieKiel Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Byłem wczoraj w ASO aby zrobic roczny przegląd nadwozia. Po sprawdzeniu znależli mi klika rysek, śladów po uderzeniu jakimś kamykiem itp drobiazgi. Niestety dodatkowo wyszło że prawy tylny błotnik przy łączeniu ze zderzakiem jest do lakierowania. Aby niestracic tej 12 letniej gwarancji zapytałem ile to kosztuje w ASO. Koszt wyceniono na 1200PLN za lakierowanie jednego elementu. Cena chyba tylko tak wysoka bo to ASO. Pewnie w innym zakładzie za 400 PLN udało by mi sie to zrobić.

I teraz pytanie: Po jakim czasie nieodpowiednio zabezpieczone elementy zaczną korodować? Czy to są 3-4 miesiące czy raczej 9-10 (samochód garażowany)? Czy opłaca mi się wyłączyć ten błotnik z gwarancji i poprostu polakierować go w innym nie-ASO serwisie?

MK3,2006,Kombi.
Z tego co piszesz to uszkodzenie powinno usunąć aso gdyż jest to wada fabryczna(obcieranie zderzaka o rant błotnika) focusy też to mają .
A masz gwarancję i robisz przeglądy co roczne to sie należy jak.......
pozdrawiamGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)
skuż jest offline   Odpowiedź z Cytatem