Temat: [Kuga 2013-2020] Nowy model - nowinki , zmiany
View Single Post
Stary 09-10-2013, 08:20   #508
jankowalski973
ford::advanced
 
Avatar jankowalski973
 
Imię: Jan
Zarejestrowany: 23-01-2013
Model: Kuga
Silnik: 1.6 150KM
Rocznik: 2013
Postów: 365
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Cytat:
Napisał Luthorhuss Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
- Z moich weekendowych obserwacji ( na tyle otrzymałem do jazdy testowej samochód) wynika, że Kuga jest dość głośna w obszarze przednich słupków oraz tylnego zawieszenia. Mam zatem pytanie czy to tylko moje przewrażliwienie czy może ktoś ma podobne spostrzeżenia ? Sprawy tyłu nie rozwiążę ale może owiewki boczne przy przednich szybach załatwiają sprawę, może ktoś używa ?
Faktycznie jest tak, jadąc powyżej 100km/h szum wiatru w okolicy przedniej bocznej szyby jest dosyć intensywny (czasami myślę że mam okno nie domknięte) ale nie zawsze, być może zależy to od kierunku wiatru. Owiewki nie wiem czy pomogą ale mogą zaszkodzić, szyby mogą się nie domykać. Jeśli chodzi o tył to stamtąd hałas jest już natarczywy i czasami nie do zniesienia... ale tylko wtedy jak jadą dzieciaki.

Silnik w EB to tylko dzięki zegarom wiadomo że pracuje, no chyba że pogonisz go po obrotomierzu.
jankowalski973 jest offline   Odpowiedź z Cytatem