Temat: [Mondeo 2000-2007] Instrukcja -> wymiana zarowek w zegarach
View Single Post
Stary 22-06-2017, 10:57   #363
raf790697059
ford::beginner
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 26-03-2013
Skąd: Świdnica
Model: Mondeo
Silnik: 1.8 125KM
Rocznik: 2002
Postów: 26
Domyślnie Odp: Instrukcja -> wymiana zarowek w zegarach

Cytat:
Napisał juras25 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zadziwia mnie, że tyle się wałkuje temat żarówek.
Chciałem mieć forda mondeo,bo jest fajny, ale już części, czy serwis chciałbym mieć prawie za darmo,Tanio to wcale nie znaczy dobrze,Niektórzy z was potrafią po kilka razy rozbierać licznik wymieniając kolejno nowe żarówki,bo jedna za mocno świeci inna za słabo, diodowa nie spełniła oczekiwań itp.
Ford z 2003r, jeżdżę do dziś, w 2009 wymieniłem 2 duże żarówki na nowe, teraz znowu mam do wymiany 2 duże,ale teraz wymienię wszystkie 4, już zamówione.
4 duże żarówki + koszt dostawy kurierem do domu to 35,40 zł to taki wielki koszt? na 14 lat

https://ford.sklep.pl/product-pol-19...-oryginal.html
Ty jesteś zwykłym użytkownikiem auta który tylko jeździ, a jak coś się zepsuje to wymienia "tak jak producent przykazał". Natomiast większość tu zebranych lubi trochę poeksperymentować, pobawić się tym autem, jego modyfikacjami itp. I dlatego dla nas to nie jest problem żeby rozbierać licznik po kilka razy i testować różne żarówki, a wręcz sprawia nam to przyjemność gdy w końcu trafimy na "ideał".
raf790697059 jest offline   Odpowiedź z Cytatem