Temat: [Mondeo 2000-2007] Instrukcja -> wymiana zarowek w zegarach
View Single Post
Stary 23-11-2017, 20:16   #367
raf790697059
ford::beginner
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 26-03-2013
Skąd: Świdnica
Model: Mondeo
Silnik: 1.8 125KM
Rocznik: 2002
Postów: 26
Domyślnie Odp: Instrukcja -> wymiana zarowek w zegarach

Cytat:
Napisał Morek71 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Panowie, to jest jakas masakra u mnie zeby sciagnac gorna oslone kierownicy. Mam mondka 03 i nie ma opcji zeby to sciagnac. Zapieram sie cala sila i ciagne za prawa strone, za lewa, podwazam dol newej, prawej! Nie idzie! Jak ciagne za srodek to oslona az sie wygina, boje sie ze pierdyknie w pol! Wyvhodzilem nawet na zewnatrz auta i sie zapieralem! Pomozcie. Moze dlatego ze jest zima nie idzie. Srubki dwie po bokach odkrecone.
Chyba wiem o czym mowa. Nie szarp więcej bo połamiesz. Jeszcze 2 śrubki to trzymają. Gdzie? Pomiędzy kolumną kierownicy, a właśnie tym plastikiem który chcesz zdjąć. Jak nie masz zbyt grubej ręki to spróbuj ją wcisnąć w tą szczelinę z jednej czy drugiej strony i poczujesz śrubki. Żeby je odkręcić potrzebujesz albo długi i cienki śrubokręt, albo najlepiej wkrętak z elastyczną, wyginaną przedłużką. Ewentualnie lifehackiem - od przodu dostęp jest beznadziejny, ale nic nie stoi na przeszkodzie aby odkręcić je od tyłu - wsadzić ręcę z kombinerkami od dołu (tam skąd zeszła ta pierwsza osłona, ze schwokiem) i od tyłu wykręcić śrubki kombinerkami Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
raf790697059 jest offline   Odpowiedź z Cytatem