View Single Post
Stary 28-11-2013, 21:33   #286
MaXyM
ford::expert
 
Avatar MaXyM
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 06-12-2008
Skąd: Praga / CZ
Model: Mondeo MK5 FL Vignale
Silnik: 2.0EcoBlue
Rocznik: 2020
Postów: 3,376
Domyślnie

Cytat:
Napisał mrk26 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Źle mnie zrozumiałeś 1.5 km górka (bo takie średnio mam po trasie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ), trasa to około 2000 km będę jechał z UK, od Calais do Świecka na jednym zbiorniku, i nawet rezerwa nie wchodzi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., póki co jeszcze mi się nie trafiło żebym musiał tankować po drodze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. dopiero w Polsce tankuje, albo na ostatniej stacji w Niemczech przed granicą Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., a P
to zmierz jeszcze srednia w przeciwnym kierunku.

Co do schodow na D1 w cz, to rok temu zaczeli remont. beda to robic chyba 7 lat ake jak znam zycie to 10+
nie radze tamtedy jezdzic w dzien.
__________________
Focus 1.6 2000 | Focus MK2 1.8tdci 2007 | Mondeo MK4 Kombi FL 2.0tdci 2010 | Mondeo MK5 Kombi FL 2.0 EcoBlue Vignale 2020
MaXyM jest offline   Odpowiedź z Cytatem