View Single Post
Stary 30-07-2023, 12:43   #47
VitoGD
ford::amateur
 
Imię: Vito
Zarejestrowany: 30-07-2023
Skąd: Gdańsk
Model: Ford Ranger
Silnik: 2l
Rocznik: 2019
Postów: 1
Domyślnie Odp: Jak z trwałością i awaryjnością 2.0 213 biturbo oraz 10 biegową skrzynią

Cześć Wam,
Jestem nowym użytkownikiem tego forum i cieszę się, że mogłem dołączyć do Państwa.
Przejdę do tematu, a mianowicie chcemy kupić używanego Forda Rengera 2l rok 2019 przebieg 95tyś. auto naprawdę robi wrażenie, pełna opcja wyposażenia, Ford daje roczną gwarancję. Sam robię do 10tyś rocznie, może 12tyś, ale to w porywach. naprawdę marzy mi się takie auto i porównywałem go z Toyotą, tyle, że po przymiarce odczuwam w niej miej miejsca na kanapie. I teraz pytanko, polecacie ten model czy szukać czegoś innego lub na co zwrócić uwagę? Zaznaczam, że pierwszy właściciel dbał o niego dość skrupulatnie, ponieważ cała historia jego przeglądów oraz drobnych napraw jest skrupulatnie zachowana w notatkach i podbita przez ASO. Proszę o wskazówki oraz porady moi drodzy.
Jesteśmy po jeździe próbnej i jestem pod wrażeniem zawieszenia tego Rangera, mam porównanie z Vol. Amarokem i jest duża różnica na pozytywną stronę Forda.
VitoGD jest offline   Odpowiedź z Cytatem