Temat: [Mondeo 2007-2014] Wymiana filtra paliwa (diesel) w 2.0 TDCi
View Single Post
Stary 15-02-2015, 14:57   #161
basior87
ford::average
 
Zarejestrowany: 12-08-2014
Model: Mondeo MK4 Titanium X series 66
Silnik: 2.0 tdci 163KM
Rocznik: 2007
Postów: 186
Domyślnie Odp: Wymiana filtra paliwa (diesel) w 2.0 TDCi

Mnie ostatnio podkusiło zerknąć pod maskę. Tak sobie patrze patrze i wydawało mi się że w rurce od paliwa jest powietrze (wydawało mi sie dodam!) i z głupoty nacisnąłem odpowietrznik od układu paliwowego. Niestety dla mnie wtedy dopiero zassało powietrze, dość dużo powietrza. Jestem teraz w NL, a samochód nie chce odpalić. Postanowiłem odessać powietrze własnymi ustami Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Kawałek zapałki w zęby, usta do odpowietrznika, wtedy zapałką wcisnąłem odpowietrznik i ssałem aż w odpowietrzniku poczułem paliwo. O dziwo udało się i samochodzić odpalił niemal od strzała Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Taki dość prosty sposób w razie zapowietrzenia układy np, jakby brakło wam paliwa. Sposób oczywiście dla ludzi którzy nie brzydzą się umoczyć ropą usteczek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
basior87 jest offline   Odpowiedź z Cytatem