View Single Post
Stary 20-03-2023, 23:03   #2915
piotrszc
ford::amateur
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 19-03-2022
Skąd: Warszawa
Model: Kuga
Silnik: 2,5
Rocznik: 2022
Postów: 9
Domyślnie Odp: Odbiór auta i spostrzeżenia eksploatacyjne

Cytat:
Napisał Marcin-Prezes Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. jest na stronie forda z aktualizacjami do pobrania -aktualizacja map. Po pobraniu na pena i aktualizacji w aucie juz po raz 3-ci wyskakuje po godzinie błąd z kodem MEM_ERROR3 (aktualizacje robię od tygodnia) Czy macie lub mieliście taki kłopot ostatnio? Pierwszy raz przy aktualizacjach mam taki problem a z wcześniejszymi było zero problemu. Dziś przed chwilą chciałem ponownie pobrać plik ze strony a tu- info że mapy są aktualne hahah a niby żadna aktualizacja nie przeszłą.....i o co chodzi????
U mnie w podobnej sytuacji pomogło wymuszenie sczytania zainstalowanej wersji systemu. Połączyłem samochód z hot-spotem telefonu a następnie z poziomu menu systemu Ford Sync wybrałem opcję sprawdzenia dostępnych aktualizacji. W czasie tej operacji do do systemu Forda trafia zainstalowana wersja systemu Sync oraz map. Nie próbowałem aktualizacji przez hotspota, ale po ponownym sprawdzeniu aktualizacji - już z komputera, aktualizacje były widoczne.
piotrszc jest offline   Odpowiedź z Cytatem