View Single Post
Stary 02-05-2017, 11:11   #3
edmun
ford::expert
 
Avatar edmun
 
Imię: Ponury żniwiarz
Zarejestrowany: 08-02-2014
Skąd: Birmingham UK
Model: MK3 Estate Titanium X EcoBoost 182KM
Silnik: 1.6
Rocznik: 2012
Postów: 4,373
Domyślnie Odp: Osiagi 1.5 182km vs rodzina VW TDI

Moment momentem, poczekaj aż to TDI będzie miało pod górkę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Wtedy koniki wygrają. No i osobna sprawa że moc oraz większy silnik dają przewagę w wyższych prędkościach (stąd chipowany 1.6EB będzie się bardziej męczył przy wyższych prędkościach/oporach niż stockowe 2.0 turbo).
Ja nie wiem skąd Ty masz takie "agresory" na drodze co Cię objeżdżają Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja na koncie mam zaliczone że Peugeot 208 GTi nie daje rady bo za lekki, Skoda Octavia VRs z 2006 dieslowa odmiana nie daje rady, Insignia z 2013 roku ~170KM nie daje rady bo za ciężka. VW Golf GTD z 2014 daje radę, ale zazwyczaj i tak jest upokorzenie że go prawie kombi objechało (kwestia szczęścia przy zmianie biegów żeby znaleźć pewniaka). Co ciekawe, BMW 320d idzie łeb w łeb z delikatną przewagą do 60-80km/h aby potem delikatnie przegrywać. Ostatnio goniłem Focusa MK2 ST stockowego, to mimo różnicy mocy jestem bardzo zadowolony z osiągów.
@Kris_Poland - czy ciągniesz swojego na wyższych obrotach czy odpuszczasz przy 4500-5200?
edmun jest offline   Odpowiedź z Cytatem