View Single Post
Stary 07-10-2013, 19:19   #15
Bonzo7
ford::beginner
 
Avatar Bonzo7
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 06-08-2012
Skąd: Grodzisk Maz
Model: Focus/Focus 2
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2004/2007
Postów: 23
Domyślnie Odp: Akumulator wyładowuje się po paru godzinach

Dzięki maniek za konstruktywny postGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Auto zaprowadziłem w piątek do elektryka/ elektronika w celu znalezienia usterki i usunięcia jej . Samochód stał u fachowca cały dzień i w końcu elektryk stwierdził że nic nie stwierdza.
Oświecił mnie mowiąc że najprawdopodobniej zle dokonałem pomiaru spadku napięcia , bo zrobiłem to za wcześnie- nie odczekałem co najmniej 30 minut po odłączeniu zapłonu . Stwierdził że tyle czasu potrzeba aby systemy auta przeszły ze stanu czuwania w stan uśpienia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. , oraz że nie robi się tego w Fordzie przy otwartej masce bo rzekomo w zamku jest podpięty jakiś stycznik .
Mam alarm Cobra fabryczny i bluetooth Nokia i tą drogą pójdę bo kojarzę taki wyłącznik drzwiowy od alarmu na podszybiu którego niedawno widziałem w stanie agonalnym .
Poza tym w tym aucie najprawdopodobniej świruje też immo , ale tu już widać światełko w tunelu - dzięki koledze Mayakowi , ale o tym napiszę jak się z tym uporamy definitywnie .
Bonzo7 jest offline   Odpowiedź z Cytatem