Temat: [Focus 1998-2004] Rozrusznik kręci, brak iskry.
View Single Post
Stary 28-05-2023, 12:24   #22
Gutek_2
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 04-11-2011
Model: Ford Focus
Silnik: 1.6 benzyna
Rocznik: 2001
Postów: 8
Domyślnie Odp: Rozrusznik kręci auto nie odpala

Witam, dziękuję za zaiteresowanie
Cytat:
Napisał thesperado Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Napisz może czym dysponujesz, aby ogarnąć temat samemu, ponieważ wymienianie możliwych przyczyn takiego stanu rzeczy nie ma sensu, gdyż jest ich zbyt wiele. Chodzi mi o dokumentacje, narzędzia pomiarowe, sprzęt diagnostyczny.
szczerze mówiąc to nie wiem o jaką dokumentację Ci chodzi, jeśli chodzi o narzędzia pomiarowe to nie jestem mechanikiem samochodowym więc profesjonalnymi narzędziami do odczytu komputera samochodu nie dysponuję. Po pierwszym razie kupiłem kostkę do złącza obd i różnymi programami próbowałem sprawdzić błędy w komputerze i znaleźć przyczynę, żadnych błędów nie znalazłem, wprawdzie nie wiedziałem czego szukać.



Cytat:
Napisał damianisko5 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Opisz czy słychać pompę po włączeniu zapłonu, czy dioda immo gaśnie po włączeniu zapłonu, a potem będziemy coś dumać.
Pompę słychać, kontrolka immobilisera nad zegarem gaśnie po przekręceniu kluczyka

Ostatnio edytowane przez Gutek_2 ; 28-05-2023 o 12:28
Gutek_2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem