View Single Post
Stary 21-04-2010, 21:55   #168
jarkmerk
ford::average
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 10-05-2009
Skąd: RADOMSKO
Model: FORD MONDEO
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2002
Postów: 176
Domyślnie Odp: Napinacz paska klinowego .

Cytat:
Napisał krzyszto1976 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mój pasek przed wymianą miał 1635mm ale mechanik mi zalecił go wymienić na trochę dłuższy i zamontowałem Continental 1642mm z myślą że może napinacz będzie pracował inaczej i nie będzie drgał pasek ale to nic nie zmieniło. Wielu już przed nami eksperymentowało z długością paska co mogło by zapobiec jego drganiu ale to nic nie dawało. Jeśli ktoś mówi że wymiana tego koła nie pomorze to nie ma racji a sprzęgło po to jest żeby wyłapać drgania paska i doskonałe to robi. Ja w swoim samochodzie nic nie przetaczałem i nie musiałem zeszlifowywać fakt koło jest nieznacznie przesunięte w osi ale jest to niewielka różnica i uważam że nie ma to wielkiego znaczenia i pasek nie ma żadnych drgań i słychać tylko czystą pracę silnika.
Witaj czyli co proponujesz założyć to koło na alternatorze i będzie dobrze możesz podać linka jakie to kółko i gdzie kupiłes wiem ze to zależne od marki alternatora tak?
jarkmerk jest offline   Odpowiedź z Cytatem