Temat: [Transit 2000-2006] Klimatyzacja na tył
View Single Post
Stary 28-06-2013, 12:41   #61
kubasta
ford::average
 
Zarejestrowany: 26-11-2011
Skąd: Kamieniec/Gliwice
Model: c-max hybrid
Silnik: 2.0
Rocznik: 2014
Postów: 137
Domyślnie Odp: Klimatyzacja na tył

no wiec ten przewod co jest na aukcji ma niby dobre koncowki, tzn Pan ktory go sprzedaje twierdzi, że mają ta wielkość o ktorą mi chodzi.
No nie mialem czasu ani kasy wczesniej zeby sie tym zając a teraz troche jednego i drugiego sie znalazło. tak ten cienki przewód jest zamowiony w oryginale i bedzie we wtorek. Zadzwonie do Pani Iwonki i zapytam ile by kosztowały dwie końcówki do tego przewodu bo obok mnie jest warsztat który zakuwa węże. Myśle czy nie poprowadzić go inna drogą ??? gdzieś krócej ale zastanawiam się czy wtedy nie bedzie za mala duże ciśnienie albo za dużo gazu albo czynnika jeśli go skróce- co myslisz? dzieki wielkie za wszystko jak tylko co bede wiedzial to bede informowac moze jeszcze ktos sie podejmie tego szalonego zadania i bedzie z tym walczyć tak ja.
====================================

Niestety koncowki jakie maja na stanie nie sa takie jakie potrzebuje wiec zamowie ten przewod co podales wczesniej odetne koncowki i zakuje w waż elastyczny tylko zastanawiam mnie ta jedna koncówka ktora jest inna strone ale moze sobie z tym jakoś poradze,

Ostatnio edytowane przez kubasta ; 28-06-2013 o 13:09
kubasta jest offline   Odpowiedź z Cytatem