View Single Post
Stary 15-06-2015, 09:49   #2
enjoypoznan
ford::professional
 
Avatar enjoypoznan
 
Zarejestrowany: 01-07-2009
Skąd: Warszawa
Model: MDO IV Sedan \ A3 8P \ CBR1000RR
Silnik: 2.0 PB 145PS \ 2.0 TDI CR 170PS
Rocznik: 2008
Postów: 1,333
Domyślnie Odp: Uwaga na oszusta z FCP njoypoznan

Co do stwierdzenia że Kolega c-matix został oszukany. Jest to stwierdzenie wyssane z palca.

Jak sam pewne zauważyłeś przed podaną wartością bieżnika była tylda "~" co oznacza około. W Poznaniu bywam od czasu do czasu i nie mam na miejscu suwmiarki. Nie byłem w stanie podać dokładnej wartości. O czym wiedział.
Zgodnie z tym co pisałem opony są bez wad czy uszkodzeń. Mają równą grubość bieżnika.

Zdjęcia były "real foto". Przedstawiały sprzedawane opony. Zdjęcia były wyraźne i ostre.

Proponowałem Koledze odbiór osobisty. Nie chciałem przedpłaty. Nie skorzystał mimo że był w Poznaniu. Szkoda bo nalegałem żeby zobaczył przed zakupem.

Dodam, że Kolega zaczął rzucać mięsem w PW. A już szczytem było oskarżenie mnie o kłótnie z żoną.

Nie wnikam w problemy Kolegi c-matix ale jest on na pewno człowiekiem niepoważnym.

Jest mi bardzo przykro że zostałem bezpodstawnie oskarżony o jakieś oszustwo.

Niestety ale czasami zakupiony w internecie towar zwłaszcza używany nie spełnia wyobrażeń i oczekiwań kupującego. Dlatego zawsze nalegam na odbiór osobisty. Tak jak było w tym przypadku.

To że jedna opona miała łatkę o niczym nie świadczy. Opony miały już kilka lat o czym kupujący wiedział ponieważ pytał się o DOT.

Ponadto zakupione opony były w cenie jednej nowej...

Radzę ostrożnie podchodzić do transakcji z użytkownikiem c-matix. Ja niestety doświadczyłem wulgaryzmów i agresji z jego strony.
__________________
CBR 1000RR + MICRON

FORD - nigdy mnie nie zawiódł.

Ostatnio edytowane przez enjoypoznan ; 15-06-2015 o 09:53
enjoypoznan jest offline