Temat: [Mondeo 2000-2007] Nie działa podgrzewana przednia szyba
View Single Post
Stary 11-05-2010, 13:15   #8
andrzejandrzej
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 23-09-2008
Skąd: Lublin
Model: mk3
Silnik: tdci
Rocznik: 2005
Postów: 7
Domyślnie Odp: nie działa podgrzewana przednia szyba

Cytat:
Napisał arturek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam
Istotne pytanie - jak włączacie ogrzewanie przedniej szyby????!!
- czy tylko przekręcacie kluczyk i naciskacie przełacznik
- czy uruchamiacie silnik i wtedy naciskacie przełacznik
Aby właczyło się ogrzewanie przedniej szyby (właczane przyciskiem) to musi byc uruchomiony silnik - taka ochrona akumulatora przed rozładowaniem.

Arturek
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Oczywiścnie że na włączonym silniku

co do zdjęcia to chcę zaznaczyć że mam mondeo przed liftem ale ogólnie ikonki na guzikach są te same Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Cytat:
Napisał karloss Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
włącz klimę, skutecznie osusza powietrze, najlepiej na obiegu wewnętrznymGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wiem, tak też zrobiłem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale nie zmienia to faktu, że padło mi podgrzewanie przedniej szyby Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
andrzejandrzej jest offline   Odpowiedź z Cytatem