Temat: [Edge 2015- ] Przybliżające szkło lusterka
View Single Post
Stary 29-03-2019, 06:55   #9
kjawo
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 26-07-2018
Model: Edge
Silnik: 2.0
Rocznik: 2016
Postów: 13
Domyślnie Odp: Przybliżające szkło lusterka

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A co za problem?
Przecież BLIS nie jest jakimś "białym krukiem"... Do tego lewe lusterko potrafi być fotochromatyczne.
Mam BLIS, fotochrom i ogrzewanie po lewej... Prawe oczywiście jest "BLIS + asferyczne + ogrzewanie"...
Bez problemu leży na allegro za 1.000zł komplet lusterek składanych, ogrzewanych z BLIS i lewym fotochromem.
Dla samego składania nie chciało mi się wymieniać całego kompletu - w końcu barak składania nie jest moim problemem tylko tych "przeciskających" się koło mojego Edka...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Dodam jeszcze, że (ponieważ mam fotele z pamięcią) to udało mi się bez problemu uruchomić na moich lusterkach pochylanie przy wrzuceniu R - mimo, że nie było tego z fabryki...
Forscan czy Forscan + "procedura"? Próbowałem ale to mi nie poszło Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. za to wyłączyłem klakson po zamknięciu drzwi przy uruchomionym aucie, 4 mrugnięcia kierunkowskazów i wyłączyłem Siruisa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kjawo jest offline   Odpowiedź z Cytatem