Temat: [Mondeo 2007-2014] Nowe Mondeo - Jakieś nowinki ? (dyskusje)
View Single Post
Stary 10-10-2008, 11:54   #1658
jvc
Feel The Difference
 
Avatar jvc
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 23-04-2008
Skąd: Polska
Model: MK5 Titanium X, Focus MK4 St-Line
Silnik: 2,0tdci 150=>180=>200+, 1,0 125KM
Rocznik: 2016,2018
Postów: 6,032
Domyślnie Re: [MK4] Nowe Mondeo - Jakieś nowinki ? (dyskusje)

Cytat:
Napisał tomunio
Witam Wszystkich Serdecznie.

Pisze po raz pierwszy więc jak nie tu to nie gańcie mnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Proszę o opinie na temat ASO w W-wie na ul. Popularnej. Ktoś miał z nimi do czynienia ?

Kilka pytań z innej beczki jeszcze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. :

- nie wskazuje mnie prawidłowo temperatury na zew. w mim mondziu - po nocy jak stoi na dworku wszystko pięknie pokazuje, później chyba łapie ciepło od silnika i np. dziś pokazuje 25st. Miał może ktoś coś takiego?

-wskaźnik tem. płynu chłodzenia nie stoi równo na środkowej kreseczce tylko "ciutkę" przed nią... nie ma jakiś wahań etc ale nigdy nie jest równo ze środkową kreseczką. Miał ktoś coś takiego?

- podłokietnik który zawiera 2 schowki (jeden malutki +duży) przestał się otwierać ten mniejszy ... Wymienią to na gwarancji?


Z góry dzięki za odpowiedzi.

Pozdrawiam
Tom
Czujnik temperatury jest chyba pod lusterkiem bocznym (przynajmniej w większości samochodów) choć tu akurat mogę się mylić :fcp1 jeżeli tak to raczej nie łapie temp. od silnika
Co do wskaźnika przynajmniej u mnie pokazuje on trochę przed 90 stopni i zawsze jak się rozgrzeje to pokazuje tyle samo
Podłokietnik należy lekko przed otwarciem popchnąć do tyłu :fcp2 (żeby otworzyć ten płytszy) od tamtej pory coś się odblokowało i otwiera mi się dobrze a może podświadomie cofam go do tyłu :fcp3

a tak w ogóle to nie w tym temacie o usterkach :fcp13
__________________
Pozdrawiam
Mirek




Mój mondek
...Powered by heko...


Bądź
NIEBIESKI-zarejestruj się





jvc jest offline