View Single Post
Stary 28-09-2008, 17:56   #5
mario591
ford::advanced
 
Avatar mario591
 
Imię: Mario
Zarejestrowany: 05-09-2007
Skąd: Zielona Góra
Model: Focus/ Audi A6C7
Silnik: 1.8 TDDi/2.0 177KM Avant
Rocznik: 1999/2012
Postów: 453
Domyślnie Re: [FF I] Podświetlenie lampy a'la Audi...

maciej_b a jakie diody zamówiłeś ??? Jak możesz to podaj link na allegro, bo ja własnie przeglądam i tak sie zastanawiam bo są różne rodzaje od 25zł aż do 150zł wiec jest nad czym sie zastanawiać. Co do szczeliny między zderzakiem a lampą faktycznie jest szczelina hmmm ale czy wystarczy na wsadzenie tego modułu ???Chyba nie bo to jakieś 5mm a na lampe nie bede przyklejał bo to jużlipnie bedzie wyglądać. Ja szukam takiego węża ale żeby był giętki. Troche mnie dzisiaj zainspirowałeś i chyba faktycznie zrobie sobie te lampkiGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.))) W sumie to myśle co zrobić ze swoimi kierunkowskazami ze zderzaka bo po montażu lamp z zintegrowanymi kierunkami one są odłączone i myślałem co by z nich wykombinować czy halklogeniki czy może postojkówki hehe.
No ale teraz chyba jeszcze poczekają pokombinujemy z tymi diodami Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.))
pozdrawiam
mario591 jest offline   Odpowiedź z Cytatem