View Single Post
Stary 17-09-2008, 12:36   #34
wojtekjanus
FORD|AUTHORIZED
 
Avatar wojtekjanus
 
Imię: Wojciech
Zarejestrowany: 02-09-2008
Skąd: Warszawa
Model: Transit
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 13,993
Domyślnie Re: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Nie znam lepszego warsztatu w ogóle - ale ten robi tylko Transity - jak warsztat "Auto - Waś", w Kobiałce, jadąc drogą na Nieporęt z W-wy drugie światła za giełdą żerańską w prawo przez mostek nad Kanałem Żerańskim. Niestety ma duże obłożenie, trzeba się zapisywać i czekać parę dni, ale w awaryjnych sytuacjach stara się pomóc. Bardzo dobrze zaopatrzony magazyn, można wszystko kupić (i oryginały i zamienniki). Wszyscy pracownicy bardzo przytomni i szef też, nigdy nie byłem niezadowolony. Można stać przy aucie, można na tarasie pić kawe.
Telefon do warsztatu 0 22 614 48 41.

Jeszce dodam o Auto-Waś. Jeżdżę Transitami od 1988 r, przejechałem nimi grubo ponad 1 mln kilosów, z tego 3/4 po W-wie. Miałem w tym czasie kilka razy poważne kłopoty z ukł wtryskowym.Gdzie bym się nie pojawił (łacznie z autoryzowanymi serwisami Forda lub Boscha), to mi tak spieprzyli naprawę, że żal ściska pewną część ciała. I tak było zawsze, dopóki nie trafiłem do Wasia. Chłopak (a robił to przy mnie) mógł mieć oczy zawiązane, a i tak by tę pompę zreperował. Przy tym wszystkie , nawet najdrobniejsze części miał na miejscu, oryginalne Boscha.
Po naprawie już 13 - letni Ford przeżywa drugą młodość. Nie pamiętam kiedy tak śmigał, palił na mrozie itd.
Naprawdę super warsztat!
__________________
Zgredzik
wojtekjanus jest offline   Odpowiedź z Cytatem