Temat: dmuchawa
View Single Post
Stary 10-09-2008, 18:25   #6
okulary8
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 10-09-2008
Postów: 5
Domyślnie Re: dmuchawa

Witam wszystkich forumowiczow :fcp1
Mam problem z dmuchawa w moim Trnsicie, jest to wersja 90T350 z blizniakiem z tyłu. Samochod uzytkuje od jakiegos poł roku, sprowadziłem go z anglii, przekladke wykonal mi kolega, ktory masowo przeklada busy, jednak trachola robił pierwszy raz....
Problem z dmuchawa nagrzewnicy polega na tym, ze od momentu przekładki dziala tylko 3 bieg, zarowno na obiegu otwartym jak i zamknietym, przed przekładka było wszystko ok. Podczas przekladki w kabienie wymieniona zostala cala instalacja elektryczna do kostki w scianie grodziowej z wersji europejskiej. jako ze idzie zima i coraz czesciej trzeba uzywac nawiewu, ostatnio zajałem sie tym tematem, sprawdziłem wszystkie bezpieczniki , przekazniki i nic... Co ciekawe, w obudowie nagrzewnicy znalazłem taki sam "bezpiecznik termiczny" jaki w poprzednim poscie na zdjeciu wskazuje kolega @sekcio, tylko ze po zdjeciu deski rozdzielczej i przegladzie wszystkich "wolnych" kostek nie znalazłem takiej, ktora by pasowała do wtyczki w/w bezpiecznika!!!
Zatem pytam, czy ten bezpiecznik zawsze musi byc podłaczony, czy jest mozliwe, ze akurat w tym modelu jest nie potrzebny, dodam ze caly zespoł nagrzewnicy pozostal z angola, bo pasuje do wersji europejskiej, roznica polega tylko na tym ze przekladka była od wersji bez obiegu zamknietego i bez klapy w nagrzewnicy sterowanej podcisnieniem, dla proby podłaczałem inny silnik z nagrzewnicy zakupionej w komplecie z przekladka i tez jest to samo, czyli moze problem z wymieniona instalacja elektryczna??
Prosze o jakas rade, pozdrawiam
okulary8 jest offline   Odpowiedź z Cytatem