View Single Post
Stary 22-07-2008, 19:26   #1
colinmc
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 22-07-2008
Postów: 8
Domyślnie Biegi i sprzęgło

Witam, także byłem szczęśliwym posiadaczem Fusiona aż do momentu w którym padło mi koło dwumasowe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.( niestety nie obyło się bez holowania Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.(... Zakupiłem koło za jedyne 1100zł + sprzęgło (tarcza i docisk) 600zł
I od tego momentu zaczeły się schody.. Wcześniej biegi wchodziły mi idealnie... teraz po wymianie pojawił się efekt jak by blokowania skrzyni.. czasami nie da się prawie jedynki wżucić a czasami wchodzi gładziutko.. i do tego pojawiło się sławne zgrzytanie wstecznego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.(((( dodam że po wymianie wyżej wymienionych części pojeździłem tydzień i poszły linki .. mechanik naprawił linki ale efekt blokowania sie skrzyni pozostał jak i zgrzytanie wstecznego ... Ja już nie mam siły może macie jakieś pomysły jaka może być przyczyna tak dziwnego zachowania skrzyni biegów dodam że także się blokuje czasem jak wyżucam biegi np z 3 albo z 1 podejżewam że przez to linki pospadały.... [Przed wymianą koła i sprzęgłą biegi chodziły idealnie]

Pozdrawiam i czekam na pomoc
colin
colinmc jest offline   Odpowiedź z Cytatem