View Single Post
Stary 29-06-2008, 21:51   #1
tomiscorpio
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 15-02-2006
Skąd: Złotów
Model: fs
Silnik: 1998
Rocznik: 95
Postów: 6,528
Domyślnie do usuniecia

Powodem wyciągania poduszki była mrygająca kontrolka , 2 mrygnięcia pauza 2 mrygnięcia chyba coś takiego.
Wtyczka mi sie wypiela i to jedyny problem.


Narzędzia potrzebne:
klucz torx rozmiar 25 , ja zakupiłem sobie(coś kolo 20 zl) z dziurką w środku topexa , mam inne ale są one dosyć grube i średnio w dziurkę wchodzi ta reszta.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


1. Wyciągamy bezpiecznik F27 ; 10 amperowy lub odłączamy akumulator
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

2. Obracamy kierownice o 90 stopni , z tylu od góry mamy 2 duże dziury po bokach i jedna mala blisko obudowy plastikowej- tutaj jest śrubka.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

4. Potem 180 stopni obracamy kierownice i powtarzamy czynność .

5. Po odkręceniu dwóch śrubek poduszka wychodzi.

6. U mnie wystarczyło wpiąć wtyczkę
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Niech nikt zaraz nie rezygnuje jak nie będzie mógł trafić dobrze kluczem , uda sie :fcp2 :fcp2 :fcp2

Ostatnio edytowane przez TOMAS ; 08-01-2015 o 15:13
tomiscorpio jest offline   Odpowiedź z Cytatem