Temat: RANGER 2007
View Single Post
Stary 21-06-2008, 16:46   #68
Huby
ford::average
 
Zarejestrowany: 23-12-2007
Skąd: Wawa
Postów: 69
Domyślnie Re: RANGER 2007

Nie zgodze sie, ze plandeka jest najlepszym rozwiazaniem. Widze ze Twoja jest dosc nowa. Moja montowana byla w listopadzie, wiec przezyla jedna zime. Od dwoch miesiecy czekam na odpowiedz z Forda w sprawie reklamacji. Plandeka uszkodzila powloke lakiernicza na obydwu blotnikach, rzepy mocyjace sie poodczepialy... ASO uwaza ze to wadliwe wykonanie maty, wiec sprawa trafila do Forda Polska. Sadze ze nie jest to jednak pojedynczy przypadek. Maty sa poprostu zle zrobione i zaprojektowane. Ja swojej uzywam dosc rzadko, a mimo to narobila mi sporo szkod. Niestety chyba bede musial miec malowane elemanty. Ostrzegam wszystkich przed jej zakupem !!!

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Huby jest offline   Odpowiedź z Cytatem