Temat: A4-kamery
View Single Post
Stary 09-06-2008, 19:37   #18
czecho
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 06-05-2008
Skąd: Bytom
Postów: 28
Domyślnie Re: Re:

Cytat:
Napisał chans
sam latam po 180-190 na odcinku Krk-Katowice (jak sa warunki) i nie uwazam zeby bylo w tym cos zlego,
:576: Ciekawe? Na tym odcinku A4 jest co pięć kilometrów remont nawierzchni, jeden pas ruchu i wieczne korki. http://www.autostrada-a4.pl/
Cytat:
a jak mialbym czym to lecial bym wiecej, mam wtedy w d... spalanie bo jade firmowym dieslem i nie mam czasu na zastanawianie sie nad tym czy spale 3 litry wiecej czy mniej
:599: A dodaj do tych trzech litrów jeszcze ze trzy- cztery litry
Cytat:
(przy jezdzie w maksymalnymi predkosciami 1,3 CDTi pali 7,5 litra)
:fcp2 Ale z górki. Wiele ten 1.3 ma mocy? 60 KM ? Nawet gdyby tak było to przy 150km/h 1.3 palić będzie minimum 10 litrów! Już Cię widzę jak rozliczasz się u księgowego z kilometrów i paliwa przy takim spalaniu.
Cytat:
nawet jak jade prywatnym mułem 1,6 +lpg to nie wleke sie 120 bo chyba by mnie szlag trafil od takiej jazdy
:553: Aby tak się nie stało.
Cytat:
nie musisz byc mistrzem kierownicy zeby sprawnym technicznie autem leciec 200km/h po autostradzie
:kosci: Trzeba być mistrzem! Czy wiesz że przy szybkości 200km/h w ciągu sekundy przejeżdżasz ponad 70 metrów !!!
Cytat:
jak waruki pozwalaja i nie stwarzac dla nikogo zagrozenia - po to do cholery buduje sie autostrady
Autostrady nie są po to żeby po nich gnać na oślep i bez opamiętania lecz po to żeby w miarę szybko i bezpiecznie pokonać odcinek trasy od punktu A do punktu B. Jadąc 200km/h nawet na autostradzie stwarzasz bardzo duże zagrożenie dla wszystkich innych pojazdów które poruszają się w obu kierunkach. http://pl.youtube.com/results?search_qu ... rch=Search

Po takich wypowiedziach mogę stwierdzić, że nigdy nie jechałeś z taką szybkością. :fcp3
Sądzę ,że jeździsz służbowym roztlekotanym dostawczakiem z silnikiem diesla, 1.3 l. a prywatnie masz Poloneza 1.6 z instalacją gazową.
Pomarzyć dobra rzecz.
SZEROKIEJ DROGI MISTRZU KIEROWNICY
__________________
Nie ważne jest jak szybko jedziesz, ważne jest abyś dojechał.
czecho jest offline