View Single Post
Stary 13-04-2008, 06:50   #13
grzegorz 74
ford::average
 
Zarejestrowany: 28-01-2007
Postów: 89
Domyślnie Re: Focus 1,8 benzyna, '99 - warty tej ceny?

Cytat:
Napisał Gęsior
Witam serdecznie,
to mój pierwszy post na forum więc witam wszystkich.
A oto mój problem:
mój kolega ma do sprzedania Focusa z 99 roku z silnikiem 1,8 benzyna, wersja 5d. Przebieg prawie 70 tyś.udokumentowany książką serwisową. Czyli bardzo mało. Samochód w środku nosi wyraźne ślady użytkowania, tzn. w kilku miejscach przypalony materiał od papierosów, porysowane plastiki. Z zewnątrz również na karoserii widać drobne zarysowania i co najważniejsze rdza wcinająca prawe, tylne drzwi. Samochód wg jego zapewnień (a raczej mu wierzę ponieważ pracuje w branży) jest w idealnym stanie technicznym. Auto jak już wspomniałem ma książkę serwisową, przeglądy w ASO Ford, samochód jest krajowy od pierwszego właściciela, zostawiony w rozliczeniu w Fordzie. Na wyposażeniu poduchy, klima, elektryka, ABS.
Czy wg Was wymienione minusy i plusy są warte 14 tysięcy czy dać sobie w ogóle spokój? Cena już raczej nie podlega negocjacji.
witam
mam również 1,8 z 99 roku, kupiony w Polsce, komplet dokumentów, przebieg 99 tys, wersja ambiente, wyglada w srodku jak nowy, nie ma rdzy, stan techniczny ok, oddam ci za 15 tys.

pozdrawiam
__________________
grześ
grzegorz 74 jest offline   Odpowiedź z Cytatem