Temat: kluczyki
View Single Post
Stary 03-04-2008, 06:43   #7
robbert
ford::average
 
Zarejestrowany: 10-03-2008
Skąd: Chełm
Model: Focus MKI
Silnik: 1,8 TDCi (100 KM)
Rocznik: 2003
Postów: 59
Domyślnie Re: kluczyki

Cytat:
Napisał resonal
Ja też mam kluczyki z oddzielnym pilotem, a szkoda, bo np. nie mam w pilocie przycisku do otwierania bagażnika :fcp11 a wiem, że jak są kluczyki razem z przyciskami to jest dodatkowy przycisk do bagażnika (fajna opcja).
Opcja fajna, ale... już dwa razy kluczyk został w bagażniku :fcp1 Powód: raz syn coś brał z bagażnika (a oczywiście otworzył tylko bagażnik, w dodatku było to prawie 700 km od domu, gdzie leżał drugi kluczyk), kluczyk położył na rolecie i... zamknął bagażnik, a drugi raz to sam osobiście to zrobiłem (całe szczęście, że na miejscu) . Kluczyk w kieszeni kurtki, otworzyłem bagażnik, zdjąłem kurtkę, włożyłem do bagażnika i... jak łatwo sie domyśleć, kluczyk nadal w kieszeni kurtki. Tak więc ze swojego doświadczenia powiem, że funkcja fajna ale trzeba o kluczyku pamiętać (nie wszędzie dojeżdżają busy i nie zawsze zostawia sie klucze od domu sąsiadom :fcp1) Teraz, po tych doświadczeniach, gdziekolwiek się ruszam dalej jak granice miasta, drugi kluczyk obowiązkowo zabieram (smycz na szyi) :fcp1
robbert jest offline   Odpowiedź z Cytatem