Temat: RANGER 2007
View Single Post
Stary 01-04-2008, 20:02   #30
Huby
ford::average
 
Zarejestrowany: 23-12-2007
Skąd: Wawa
Postów: 69
Domyślnie Re: RANGER 2007

Opony to zimowki.... jeszcze nie zmienilem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

bikej czekam na Twoje testy. Producent nie podaje 18 s do 100 km/h. To jakas dziennikarska kaczka. Ford podaje w oficjalnych serwisach 12,5 sec. Ja mierzylem ze stoperem ale tylko raz i wyszlo kolo 12 sec.

Mam natomiast do Ciebie pytanie, a wlasciwie dwa:

1. Czy probowales rozpedzic Rangera do okolo 140 km/h i nacisnac gwaltownie na maksa hamulc az do zatrzymania na asfalcie ???

Ja zrobilem to po pewnej sytuacji na drodze w ramach testu. Moje wrazenia: w pierwszym momecie calkiem niezle bylo, ale gdy predkosc spadla do okolo 50 km na godzine to mialem wrazenie jakby skonczyl sie hamulec i samochod zwalnial o wiele wolniej.... kola sie toczyly, abs nie dawal juz znakow, a pedal mialem w podlodze.... czyli poprostu zwiazane rece i 1,8 tony do zatrzymania.... dobrze ze byl to tylko test.

2. I znowu hamulce.... rozpedz sie do okolo 100 km/h wcisnij hamulec delikatnie na kilka sekund, nastepnie odpusc i nacisnij po sekundzie mocniej. U mnie nstepuje taki dziwny efekt napompowania hamulca. Wtedy musze naprawde mocno nacisnac zeby zadzialal.... czesto mnie to denerwuje.

Sprawdz u siebie czy masz podobne obiawy i odpisz mi jak mozesz... z gory dzieki.
Huby jest offline   Odpowiedź z Cytatem