View Single Post
Stary 25-03-2008, 14:55   #1
jagrall
ford::expert
 
Avatar jagrall
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 28-05-2005
Skąd: Ruda Śląska
Model: Mondeo Mk IV
Silnik: 2,0 tdci
Rocznik: 2010
Postów: 3,770
Domyślnie VII Ogólnopolski Zlot FCP

Witam

Najwyższa pora coś zaproponować. Z racji tego, że w górach już byliśmy, postanowiłem zaproponować coś innego
Ośrodek nazywa się Aqua Brax i mieści się w miejscowości Szymocice. Jest to na trasie Gliwice Racibórz. Byłem tam na dwóch festynach rodzinnych ode mnie z pracy i naprawdę wszystko wygląda ok. Położony jest o lesie, niedaleko jest jeziorko, tak więc o ile pogoda dopisze, miejsce jest urokliwe. Dojazd też w miarę, jakieś 20km od autostrady A4. Co do programu, szczegółów jeszcze nie mam, narazie chcę poddać dyskusji miejscówkę.
Link do strony ośrodka http://www.nedza.pl/osrodki_wyp.htm#Szymocice
Jeżeli forumowicze nie mają nic przeciwko kampingom (z łazienkami oczywiście) to uważam że miejscówka jest ok. Niedaleko mamy do Gliwic więc można np. urządzić "hamowanie" u Jankopolo w firmie (oczywiście jeśli nie ma nic przeciwko), może jakaś impreza na rynku w Gliwicach (coś na kształt tej w Wiśle). Czekam na opinie. W osobnym temacie zamieściłem (viewtopic.php?f=51&t=49478) wstępną listę chętnych, celem zmonitorowania ile potrzebujemy noclegów itp.
__________________
"tylko dwie rzeczy są nieskończone. wszechświat i ludzka głupota. mam wątpliwości co do wszechświata" - Albert Einstein
Było: Mondeo MkII 1,8 + sekwencja, mkIII 2,2tdci
jagrall jest offline