View Single Post
Stary 16-02-2008, 15:35   #45
Mar78
ford::advanced
 
Avatar Mar78
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 13-02-2008
Skąd: SO
Model: Focus MKII FL kombi SilverX
Silnik: 1,8 TDCi
Rocznik: 2009
Postów: 220
Domyślnie Re: nowy posiadacz Fusiona - pierwsze wrażenia z jazdy

Cytat:
Napisał ciupas
Witam. Tu się kolega myli.
To moja subiektywa opnia :fcp2

Cytat:
Napisał ciupas
A przełączanie wycieraczek/spryskiwaczy jest jak w wielu innych markach samochodów też w miarę proste.
Jako przedstawiciel handlowy (były co prawda, ale zawsze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) oraz fan motoryzacji jeździłem sporo autami różnych marek Fiat (Cinqe-Seicento, Punto I, II, Ducato), Citroen (C15, Saxo, Xara, Berlingo, Jumper), Peugeot (Partner), Skodę (Fabia, Octavia), VW (Passat, GolfII, III), Opel (Corsa B, C, Combo C, Astra B), Honda (Civic), oraz "wynalazkami" w stylu FSC Lublin, Hundai (nie pamiętam jaki), Deawoo (Matiz, Lanos, Korando). I w ŻADNYM z tych aut spryskiwacza nie włączało się przyciskiem na dźwigience, oraz tylnej wycieraczki poprzez pociągnięcie dźwigienki do siebie!!!

Teraz sobie uświadomiłem, że tylko raz w życiu prowadziłem Forda - Mondka po face-liftingu na trasie Katowice-Kraków-Katowice. To był piękny słoneczny dzień, więc nie używałem wycieraczek i nie mogę się nic na ten temat wypowiedzieć.

Na pewno to tylko kwestia przyzwyczajenia, ale do standardu innych producentów to się nie jak nie ma! Więc raczej nie przekona mnie system programowania wycieraczek (aczkolwiek jeszcze się nim nie bawiłem) co do słuszności fordowskich rozwiązań.

pozdrawiam
__________________
Był Fusion 1,4TDCi (2004), jest Focus 1,8TDCi (2009)
"Zły sex jest lepszy, niż dobry dzień w pracy"
Mar78 jest offline   Odpowiedź z Cytatem