Temat: Typy radia
View Single Post
Stary 13-02-2008, 09:32   #9
Mar78
ford::advanced
 
Avatar Mar78
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 13-02-2008
Skąd: SO
Model: Focus MKII FL kombi SilverX
Silnik: 1,8 TDCi
Rocznik: 2009
Postów: 220
Domyślnie Re: Typy radia

Witam wszystkich Forumowiczów!

Wczoraj stałem sie szczęśliwym ( :fcp12 to sie jeszce okaże) posiadaczem lekko używanej Fusi 1,4 TDCI FX Gold. Autko fajniste, zadbane, wypasione, ładniusie, od dilera z gwarancyjką Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i wogłe jestem strasznie happy :fcp23
I tu mam małe pytanko :fcp9 W autq jest zamontowany fordowski GPS zintegrowany z radiem i konsolą. Poprzedni właściciel wrzucił sobie to cacko już po zakupie autka. Niestety nie ma instrukcji obsługi :567: Czy ewentualnie ktoś mółby podpowiedzieć co to za typ GPS i ewentualnie skąd ściągnąć (kupić) instrukcję - oczywiście w jakmkolwiek cywilizowanym języku (japoński, chiński, koreański jak również węgierski i staro cerkieno-słowiański - ODPADAJĄ :fcp27 )? Ponoć posiadają instrukcję, ale (tradycyjnie) się zawieruszyła. Jak ją znajdą, to mi ją dadzą :fcp5 Jestem septyczny co do tego, dlatego proszę Was o pomoc!

Ps. Gdyby ten temat był już poruszany na Forum to :fcp7 SORRY :fcp7 szukałem nie znalażłem
__________________
Był Fusion 1,4TDCi (2004), jest Focus 1,8TDCi (2009)
"Zły sex jest lepszy, niż dobry dzień w pracy"
Mar78 jest offline   Odpowiedź z Cytatem