Temat: [Mondeo 2007-2014] Stylizacja nadwozia
View Single Post
Stary 10-02-2008, 20:30   #102
TiM
ford::professional
 
Avatar TiM
 
Zarejestrowany: 03-12-2007
Model: Mondeo
Silnik: 1.8 TDCi 125/144KM 340/403Nm :) chip by heko
Rocznik: 12.2007
Postów: 1,278
Domyślnie Re: mk IV - stylizacja forda mondeo

Cytat:
Napisał Suchara
Szanowni Panowie.
Przepraszam jezeli ktos poczul sie obrazony,nie bylo to moim zamiarem.SORY,SORY,SORY.....
Probowalem zakpic sobie i zazartowac z nielicznych/na szczescie/fanow-ulepszaczy.Otoz istnieje pewnw grupa przewaznie" swiezych wlascicieli stalowych rumakow",ktorzy w sposob niewyszukany i malo skomplikowany naklejaja na swoje maszyny "ulepszenia".O czym mowie:moj sasiad/bardzo porzadny facet/na swoim MATIZIE zamontowal koncowke wydechu
o srednicy ok.15cm.oraz nakleil nalepke Remus-a z glowa byka/sic!!!/.Moge dalej mnozyc ....ale po co,wiadomo co mialem na mysli.Zapewniam Panow,ze szanuje wszystkich entuzjastow tuningu ale profesjonalnego.
Pozdro dla wszystkich. :fcp29 :fcp29 :fcp29
P.S. u nas na wsi maja lepsze poczucie humoru.
Pewien jestem że nikt się nie poczuł przesadnie urażony i raczej żalu nikt mieć do Ciebie nie będzie - wszyscy tu mają poczucie humoru i odpowiedni dystans (I hope :fcp2 ).
Jednakże, przyznasz,że wchodząc z postem atakującym, bez wstępu i zaczynając "Ziomalu...", mogłeś spodziewać się obrony ze strony atakowanych... Zasada tutaj jest prosta (przynajmniej Ja tak to rozumiem), mianowicie; każdy zgłasza jakieś pomysły, czasami mniej, czasami bardziej udane,pod rozwagę większej grupy użytkowników. I wyciągamy odpowiednie wnioski, "na sucho" czyli bezkosztowo. Ale nabijanie się z pomysłów innych zabija dyskusję w zarodku, co powoduje bezproduktywność dalszych rozważań. Mi, na ten przykład, niewydaje się aby pomysł ze skórką na konsoli był zły, tylko nie bardzo mam pomysł jak to zrobić, bo ten plastik jest za delikatny chyba...
A nie ma też co porównywać dodawania końcówek wydechu (nawet do takiej rakiety jak Matiz :fcp2 ), z profesjonalnym upiększaniem wnętrza jednej z nowszych konstrukcji Forda...
Poza tym; Jak masz coś do DODY to lepiej zachowaj to dla siebie :fcp27 Toż to jeden z najtęższych umysłów szołbiznesu!
__________________
G - Car solution
TiM jest offline   Odpowiedź z Cytatem