View Single Post
Stary 17-10-2007, 08:32   #31
essi55
ford::average
 
Zarejestrowany: 08-06-2004
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MKIII kombi
Silnik: TDCI 2.0 130 KM
Rocznik: 2002
Postów: 121
Domyślnie Re: VNR 9000

Cytat:
Napisał STraits
Koniecznie daj znać. Wygląda apetycznie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ja zastanawiam sie czy nie podejdą mapy np. z opla ? Płyta (nadruk) wygląda identycznie. nawet release ten sam jest...
Navteq w odpowiedzi przeprosil za nieporozumienie (strona www i wzor zamowienia sugeruje - przynajmniej mi - ze to nowe oprogramowanie jest tez dla VNR9000 - ostatni wiersz we wzorcu zamowienia), ale wersja 2007 jest niestety tylko dla VDOdayton :fcp25

Nie zrobia map dla VNR bez zamowienia/wspolpracy z Ford Motor (mimo, ze maja juz mapy dla calej Europy dla innych systemow) a Ford jak widac ma to tam gdzie moja wlasna "ustawa o cenzurze" nie pozwala mi napisac. Gdyby Ford zamowil u nich (w Navtequ) te mapy do VNR nie byloby sprawy, oni sa gotowi.
Amerykanska centrala Forda byla uprzejma mi napisac (odpowiedz przyszla dzien po wyslaniu do nich maila), zebym zwrocil sie w tej sprawie do regionalnego oddzialu Forda czyli Ford Polska Sp. z o.o.

Do Ford Polska napisalem 10 pazdziernika i na razie czekam cierpliwie na odpowiedz.... po miesiacu czekania pozwole sobie napisac do "zwierzchnosci" (chyba) polskiego Forda czyli do Ford of Europe.

Jakies mapy do VNR pasuja, byl juz post, ze klient w serwisie sie zjawil z mapa Polski na VNR. Dalem znajomemu moja oryginalna mape 2003 (Benelux) od VNR, ma ja "obwachac" i sprawdzic czy da sie cos innego "podlozyc".
__________________
Albrecht AE6890, JFK II ASC, Sirio Triflex lub President Minilog
essi55 jest offline   Odpowiedź z Cytatem