Temat: [S-MAX 2006-2015] Do użytkowników z ksenonami
View Single Post
Stary 09-10-2007, 08:38   #21
bikej
ford::average
 
Avatar bikej
 
Zarejestrowany: 24-11-2006
Skąd: opolskie
Model: Focus
Silnik: 1.6 tdci
Rocznik: 2008
Postów: 184
Domyślnie Re: Mam Galaxy i też juz uda mi w serwisie opowiadają.

Cytat:
Napisał expres
Proponuje każdemu z nas by po kilku przejechanych kilometrach pojechał do zakładu diagnostycznego i bez wyłączenia silnika poprosił o sprawdzenie ustawienia świateł, a następnie o to samo po zgaszeniu i ponownym zapaleniu silnika. Po takim sprawdzeniu każdy z nas poprosi o zaświadczenie informujące o źle ustawionych światłach. To będzie świadectwo dla panów z Forda.
Chcialem tak kiedys zrobic, ale -ku mojemu wielkiemu zdziwieniu- odmowiono mi (w dwoch stacjach diagno.) potwierdzenia na pismie! W pierwszej stacji otrzymalem taka informacje zanim mi zmierzyli, a w innej po wykonaniu uslugi (wiec za nia nie zaplacilem).
Z tym, ze po ostaniej nocnej wizycie w ASO nikt juz nie twierdzi, ze jest OK i nie wypieraja sie, ze problem nie istnieje.
Cytat:
Napisał expres
Jest jeszcze sprawa dopuszczenia samochodu do ruchu drogowego.
[...]
Jest tak, jak piszesz. Zdazylem juz wczesniej zapoznac sie z przepisami.
Cytat:
Napisał expres
...Ford Polska jest taka że kierowcy którzy zgłaszali problem kłamali.
W moim ASO nieraz odczulem, ze maja mnie za swira, ktorego jednym z ulubionych zajec jest jezdzenie do nich co najmniej raz w miesiacu (nie tylko -ale przewaznie -ze swiatlami).
Cytat:
Napisał expres
Proponuję podejść do sprawy poważnie, bo w moim przypadku trwa to za długo.
W moim juz rok..

Tym razem wymieniono mi jakies czujniki od zawieszenia (wplywajace na regulacje swiatel). Mam jezdzic i przekonac sie, czy juz jest OK. Na razie jeszcze nie mialem okazji, ale dam znac, jak juz bede po "testach". A czujniki wyjeto z "auta szefa, ktory nie uskarza sie na tego rodzaju problemy ze swiatlami".
__________________
Focus 1.8TD --> Mondeo 2.0TD & Fusion 1.4 --> Smax 2.0TD --> Ranger 2.5TD --> der Neue Fiesta 1.25 --> Focus MK2FL (historia zatoczyła koło
Ulubione auto: Subaru SVX:]
bikej jest offline   Odpowiedź z Cytatem