View Single Post
Stary 12-09-2007, 13:20   #3
Pablo1o
 
Postów: n/a
Domyślnie

Witam
Jestem kolegą z klubu STA. Organizowaliśmy już wcześniej spot w Wawie. Odbył się 8-go września i było na nim ok 50 aut z różnych klubów. Link ze zdjęciami z tego spota jest pod adresem :

http://stawkt.mojeforum.net/spotkanko-8 ... vt161.html

Oczywiście pojawiły się jakieś fordy na naszym zlocie więc mam nadzieję , że pojawią się kolejne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Zapraszamy na kolejny spot który odbędzie się 22 września o godzinie 17 tej przed stadionem Legii Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Mam nadzieję , że frekwencja będzie większa niż poprzednio .Tych którzy jeszcze nas nie odwiedzili gorąco zapraszamy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

[ Dodano: 2007-09-20, 07:33 ]
Cześć.
Przypomninamy tylko o kolejnym spocik. Jesli ktoś ma chwilkę czasu wolnego i chciałby się pojawić to serdecznie go zapraszamy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Sobota 22-września , godzina 17-ta . Parking przed Torwarem !!!
  Odpowiedź z Cytatem