View Single Post
Stary 01-08-2007, 07:15   #6
slawek7302
ford::beginner
 
Imię: Sławek
Zarejestrowany: 01-12-2006
Skąd: Wrocław
Model: Ford Mondeo MK5
Silnik: 2.0 TDi
Rocznik: 2015
Postów: 27
Domyślnie Osłona przegubu wewnętrznego Mondeo III TDCI

Witam !

Dzięki pomocy z Waszej strony udało mi się rozwiązać problem z osłonami i zaoszczędzić 1200 z 1400 złotych, które spodziewałem się wydać. Dlatego chcę opisać całą sprawę i myślę, że pomogę wielu ludziom nie dać się oszukać w ASO, które to stacje - co tu dużo mówić - wykorzystują swoją pozycję monopolisty.

Tak więc poszukałem ww. osłon przegubów wewnętrznych w google i znalazłem w firmie intercars co następuje (kod/nazwa/cena):

4302-12-0301P Osłona przegubu wewn.(kpl) FORD MONDEO III 27,68 zł

Niby fajnie ale gdy tam pojechałem dowiedziałem się, że te oslony nie pasują do DIESLA tylko do benzyniaków. A to nie jest prawda!!! Kupiłem je i zamontowałem w serwisie i są idealne - wszystko pasuje. Wydaje się, że intercars (lub producent : 4MAX) nie odświeżył swoich informacji. W każdym razie gumy z opisanym powyżej indeksem są idealne do DIESLA i kosztują 10(!!!) razy mniej niż w ASO .

Wymainy można dokonać w w dowolnym serwisie bo jest to standardowa naprawa bez żadnych komplikacji i ja zapłaciłem 60zł/stronę (ASO: 365zł/stronę).

I to tyle. Mam nadzieję, że pomogę wielu z Was tak jak wy pomogliście mi już nie raz.
Pozdrawiam i nie dajcie się oszukiwać !

Slawek
slawek7302 jest offline   Odpowiedź z Cytatem