View Single Post
Stary 29-07-2007, 12:10   #1
Twister
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 14-04-2007
Skąd: Warszawa
Postów: 8
Domyślnie zmiana całego układu wydechowego w focusie '04

W zakładzie co sie nazywa TOMSON http://www.tomson.com.pl/ (Fort Wola, Warszawa) dowiedzialem się, że najprostszym i najatanszym sposobem na uzyskanie troche kucy z tego silnika (1,6 16v Zetec) jest wymiana całego układu wydechowego, poniewaz ten seryjny (a w szczególnosci kolektor) jest dość do kitu. Kolektor bedzie prawdopodobnie robiony na zamówienie, i beda musieli wszystko wymierzyć. Powiedziano mi tam, że moze to kosztować w granicach 3000pln i może mi podnieść moc o 10-18%.
Zgodziłem się na to w MAJU !! "Operacja" miała być zrobiona w czerwcu, z braku terminu przenieśli pod koniec lipca wciaz sie tlumaczac że raz mają jakiegos mustanga, raz jakiegos seata, raz to, raz tamto. Teraz, po chamsku mi powiedzieli ze oni tego nie zrobią bo im sie nie chce marnowac czasu, mają zawalone terminy i wolą robić duże zlecenia. Jak by nie mogli tego powiedziec wczesniej. DLATEGO ODRADZAM ZAKLAD TOMSON!!!!!!

A teraz pytania do Was:
- W jakim stopniu to co mi powiedzieli o układzie wydechowym jest prawdą?
- Jako, że tam już nie mam zamiaru iść, gdzie w warszawie albo okolicach mozna cos takiego zrobić?
- Chyba, że definitywnie odradzacie mi tą przeróbkę?

Pozdrawiam!!
__________________
focus on that
Twister jest offline   Odpowiedź z Cytatem