View Single Post
Stary 15-06-2007, 18:04   #40
jblack
ford::advanced
 
Avatar jblack
 
Zarejestrowany: 14-02-2007
Skąd: niemcy NRW
Model: MB V-Klasse 220 CDI EDition
Silnik: 2,2 CDI 163 PS
Rocznik: 2014
Postów: 384
Domyślnie

witam wszystkichkolegow powracam do mojego tematu nieszczesnej klimatyzacji otoz po dwoch miesiacach od napelnienia ukladu klimatyzacji (wszystko dzialalo pieknie ladnie) az do dzisiaj otoz gdy wlaczam klimatyzacje to bardzo slychac sprezarke z klimy gdy po napelnieniu ukladu wlaczalem ja to prawie jej nie bylo slychac teraz pracuje tak jak by chodzila na sucho taki szum slychac czy jest to oznaka powolnego braku czynnika chlodzacego ale jeszcze chlodzi troche znowu poszukalem i mam takie pytanko gdzie znajduje sie osuszacz w galaxy i jak on wyglada moze jakas fotke i czy mozna to samemu wymienic bo powoli mam nerwy na ta klime podejrzewam ze nie wymienili mi osuszacza kiedys mi powiedzieli ze osuszacz mam zintegrowany ze skraplaczem ale jak czytalem to dlamnie jest bez sensu bo musial bym wymieniac kondenser a to cholernie drogie jest tak ze niechce mi sie wiezyc by byl on razem z kondenserem prosze o pomoc po niedzieli mam troche wolnego to postaram sie zrobic fotke takiego ustrojstwa ktore zauwazylem ale nie mam zielonego pojecia co to jest zalaczam pare fotek jak umnie to wyglada tu jest link http://www.sgaf.de/viewtopic.php?t=30177
to co ja mam to jest ponizej to sa jakies wkladki ktore sie wymienia te osuszacze czyli mozna to wymienic ale trzeba ponownie napelnic klimatyzacje
jblack jest offline   Odpowiedź z Cytatem